USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Studio Corail Sainte Luce Sainte-Luce Dansk Studio Corail Sainte Luce Sainte-Luce Studio Corail Sainte Luce Sainte-Luce Español Studio Corail Sainte Luce Sainte-Luce Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Studio Corail Sainte Luce Sainte-Luce Studio Corail Sainte Luce Sainte-Luce Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Studio Corail Sainte Luce

ex. Flat

Rezerwacja online
2026-08-25
2026-08-26

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

18

Studio Corail Sainte Luce


Studio Corail Sainte Luce jest położony 2 km od naturalnego raju, jakim jest Anse Mabouyas, i oferuje prywatny obszar plaży. 1-pokojowy apartament oferuje basen, w którym goście mogą się zrelaksować i skorzystać z wanny z hydromasażem.

Pobliskie atrakcje to Forêt départementale-domaniale de Montravail, 10 min jazdy samochodem od apartamentu o powierzchni 24 m² oraz Anse Corps de Garde - w niewielkiej odległości stąd. Ze względu na lokalizację przy plaży Studio Corail Sainte Luce, Gros Raisins znajduje się w odległości 150 metrów. Point de vue du Morne Gommier jest w 4 km.

Obiekt dysponuje balkonem oraz takimi udogodnieniami jak klimatyzacja. W tym apartamencie zaprojektowano 1 łazienkę. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów.

Obiekt noclegowy posiada aneks kuchenny. Ten apartament oferuje również jacuzzi, które zapewniają relaks i orzeźwienie. Goście mogą urozmaicić swój pobyt w tym Studio Corail Sainte Luce tenisem ziemnym.

  • Lokalne atrakcje
  • Catholic Church of Sainte-Luce
    1647 km
  • Baie du Trou au Diable
    1962 km
  • Gravure Rupestres
    3505 km
  • Plaża Gros Raisin
    732 km
  • D7
    969 km
  • Forêt départementale-domaniale de Montravail
    3182 km
  • Tropicanyon
    717 km
  • Ecomusée de Martinique
    2735 km
  • Lotniska
  • Lotnisko Martynika
    23 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Wi-Fi

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Telewizor LCD
  • Łóżeczka dla dzieci

Ważna informacja

Przyjazd: od 15:00 do 23:59
Wyjazd: do 11:00

Często Zadawane Pytania

  • Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Studio Corail Sainte Luce?

    Na miejscu Goście Studio Corail Sainte Luce mogą zrelaksować się korzystając z jacuzzi.
  • Czy Studio Corail Sainte Luce obejmuje kuchnię?

    Tak, Studio Corail Sainte Luce wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje lodówkę.
  • Czy Studio Corail Sainte Luce ma basen?

    Studio Corail Sainte Luce dysponuje basenem.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-08-25
2026-08-26

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Studio Corail Sainte Luce, Martynika

Allee Des Campeches, Sainte-Luce, Martynika

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © french-west-indies-hotels.com

All rights reserved